Gamintojai

Kontaktiniai lęšiai Yra 6 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Vienadieniai...
  Vienadieniai kontaktiniai lęšiai nereikalauja daug priežiūros. Vakare lęšius reikia išmesti ir sekančią dieną pakeisti nauja pora.
 • 2 savaičių...
  Tie, kurie nusprendė pakeisti savo akinius į kontaktinius lęšius, vienas iš patogiausių variantų būtų dviejų savaičių kontaktiniai lęšiai. Atsižvelgiant į tai, kad naudojimo laikotarpis nėra labai didelis, ant lęšių nespėja susikaupti nešvarumai, todėl pavojus, kad akys bus sudirgintos, yra sumažinamas iki minimumo. Nepaisant to, dviejų savaičių kontaktiniai lęšiai taip pat turi būti kruopščiai nuvalomi. Dviejų savaičių kontaktiniai lęšiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek ir patyrusiems lęšių nešiotojams.Visi dviejų savaičių kontaktiniai lęšiai turi didelį drėgmės kiekį ir suteiks Jūsų akims maksimalų komfortą. Ploni, minkšti ir patogūs dviejų savaičių kontaktiniai lęšiai taip pat apsaugos akis nuo ultravioletinių spindulių, kas daro juos dar labiau populiaresniais. Užsisakykite dviejų savaičių kontaktinius lęšius!
 • Mėnesiniai lęšiai
  Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai - idelus kokybės ir kainos santykis. Šiandien, tai populiariausia lęšių rūšis. Su šiais lęšiais geras matomas net esant silpnam apšvietimui, o akys nepavargsta, kai nešiojama daug valandų. Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai yra dviejų rūšių: dieniniai ir nešiojami iki 30 dienų ir naktų.
 • Prailginto nešiojimo...
  Prailginto nešiojimo kontaktiniai lęšiai gali būti naudojami tik dienos metu, arba iki 30 dienų ir naktų, nors daugelis oftalmologų rekomenduoja bent 1-2 kartus per šį laikotarpį išsiimti ir specialiu tirpalu dezinfekuoti. Tokie lęšiai turi puikų oro pralaidumą, todėl Jūsų akys gali "kvėpuoti", net ir miego metu. Šie aukštos kokybės lęšiai apsaugo nuo nemalonių šalutinių poveikių: akių sausumo, paraudimo, padidėjusio jautrumo, ir kt.
Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų
Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų