Pristatymas

Prekės yra pristatomos naudojantis Lietuvos pašto, LP Express ir Omniva paštomatų, LP Expres kurjerių teikiamomis paslaugomis.
Šiauliuose galima atsiimti patiems, atsiskaitant grynais, nemokant pristatymo mokesčio.

Siunčiant paštu:

Siuntinys yra registruojamas ir siunčiamas pirmenybiniu paštu. Pristatymo trukmė: 2-3 darbo dienos. Siuntos pristatomos į artimiausią Lietuvos pašto skyrių. Pranešimas apie siuntinio buvimo vietą bus paliktas pašto dėžutėje. Pristatymo kaina 2,00EUR. Perkant už daugiau nei 20 €, pristatymas nemokamas.

Siunčiant per Omniva ir LP Express paštomatus, siuntinys pristatomas per 1-2 darbo dienas. Siuntai pasiekus Jūsų pasirinktą paštomatą, siuntų tarnybos SMS žinute atsiųs durelių PIN kodus.
Pristatymo kaina siunčiant per Omniva yra 2,50EUR, LP Express - 2,40EUR. Užsakymai virš 20EUR siunčiami nemokamai. Dėmesio! Omniva paštomatuose siunta yra saugojama 7 paras. LP Express paštomatuose siunta saugojama 72valandas nuo jos pristatymo į gavėjo paštomatą. Laiku neatsiėmus siuntos bus grąžintos siuntėjui (parduotuvei jusulesiai.lt). Siuntos išsiuntimas antrą kartą papildomai kainuos 4EUR.


Intrukcija siuntos atsiėmimo LP Express terminale:

https://www.youtube.com/watch?v=BTxMlhaPILc

Instrukcija siuntos atsiėmimo Omniva paštomate:
https://www.youtube.com/watch?v=KxKPk4meEp0

DĖMESIO! Neapmokėjus užsakymo per 2 darbo dienas, jis bus anuliuotas be papildomo perspėjimo!

jusulesiai.lt neatsako už pristatymo tarnybų darbo kokybę, jeigu pristatymo laikas yra ilgesnis, nei nurodyta siuntimo tarnybų pateiktoje informacijoje.Jeigu siuntinio pakuotė yra pažeista, aplamdyta, sulieta skysčiu ar kitokiu būdu pažeista. Tokiu atveju pirkėjas turi reikšti pretenzijas pristatymo tarnybai, įstatymo numatyta tvarka ir reikalauti atlyginti žalą, jeigu ji yra padaryta siuntinio turiniui.


Užsakymai priimami kiekvieną dieną.
Siuntimai vykdomi darbo dienomis ir šeštadieniais.